Stravování

Zveřejňujeme dopis od nového poskytovatele stravování společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o., IČ: 27408876 se sídlem Mánesova 2630/3b, 251 01 Říčany u Prahy:

Vážení rodiče žáků ZŠ Světice,
jsme rádi, že budete odběrateli naší školní kuchyně od září tohoto roku. Kuchyně Magic Hill je již ve zkušebním provozu od února 2019 a jsme rádi, že se můžeme pochlubit velmi pozitivními ohlasy a velkou spokojeností nejen dětí, ale i pedagogů. Naším cílem je nabízet jídlo z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů, spolupracujeme také s  lokálními dodavateli a některá zelenina a bylinky vyrostly přímo na naší školní farmě v blízkých Oticích.
O kvalitu podávaných jídel se bude i nadále starat vedoucí kuchyně pan Filip Drgoň  a jeho 5 členný tým. Hospodářka kuchyně, paní Petra Dubová vám bude k dispozici v případě řešení jakýchkoliv problémů se stravovacím systémem a najdete ji v kanceláři kuchyně, případně můžete zastihnout na: dubova@magic-hill.cz nebo telefonu 739 367 509.

Administrativa školního stravování probíhá v systému Strava.cz. Cena za oběd (polévka, hlavní chod, jednou týdně ovoce/zelenina či dezert) je pro děti  1. stupně ZŠ 32,- Kč, pro děti 2. stupně ZŠ 34,- Kč, pro cizí strávníky a dospělé osoby pak  68,- Kč. Úhrada stravného probíhá zálohově tak, že nejpozději do 6.9.2019 prosíme zaplaťte zálohu ve výši 1.000,- Kč na účet školní kuchyně 5220014036 / 5500 pod variabilním symbolem – rodné číslo dítěte nebo v hotovosti v kanceláři kuchyně.

Přihlašovací údaje do programu jsou:
www.strava.cz
výběr jídelny : 10895
uživatel: příjmení.jméno dítěte bez diakritiky a malým písmem (např.: novak.jan)
heslo: jméno.příjmení (např.: jan.novak). Po vstupu lze v „nastavení“ heslo změnit.

Objednávku oběda nebo změnu výběru lze provést nejpozději 2 pracovní dny předem a odhlášení oběda nejpozději den předem do 9:00 h. Poté vás systém nepustí změnu/odhlášení provést.

Změny/odhlášení provedete po přihlášení:

objednávky, překliknutí/smazání znaku ve čtverečku na levém kraji  výběru
pro provedení změny nutné potvrdit nahoře zeleným příkazem „ODESLAT“

V pravém horním rohu vidíte aktuální stav svého kreditu. Pokud jste v záporných číslech, je to způsobené automatickou předvolbou obědů za celé 1. pololetí. Po zaplacení požadované zálohy Kč 1.000,- se kredit změní. Děti mohou odebírat oběd do maximální výše záporného kreditu  –150,- Kč, po překročení tohoto limitu, nebude dítěti oběd vydán. Sledujte proto prosím výši svého kreditu a případně jej doplňte/doplaťte i v průběhu pololetí.

Od pondělí 2.9. do čtvrtku 5.9. si mohou děti vyzvednout čip v kanceláři kuchyně oproti záloze 200,- Kč vždy mezi 9:00 a 14:00 h. Doporučujeme obstarat šňůrku na krk s karabinou. V případě ztráty čipu dítě dostane za stejný  poplatek nový. Pokud dítě zapomene čip, oběd ten den dostane, po sdělení jména a třídy přímo pracovnici výdeje u okénka. Po ukončení odběru obědů z naší kuchyně prosíme vraťte čip v kanceláři, bude vám vrácena záloha.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.  Těšíme se na spolupráci.

S přáním dobré chuti,
Martina Olivová