Stravování

Zveřejňujeme dopis od nového poskytovatele stravování společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o., IČ: 27408876 se sídlem Mánesova 2630/3b, 251 01 Říčany u Prahy:

Vážení rodiče žáků ZŠ Světice,
jsme rádi, že budete odběrateli naší školní kuchyně od září tohoto roku. Kuchyně Magic Hill je již ve zkušebním provozu od února 2019 a jsme rádi, že se můžeme pochlubit velmi pozitivními ohlasy a velkou spokojeností nejen dětí, ale i pedagogů. Naším cílem je nabízet jídlo z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů, spolupracujeme také s  lokálními dodavateli a některá zelenina a bylinky vyrostly přímo na naší školní farmě v blízkých Oticích.
O kvalitu podávaných jídel se bude i nadále starat vedoucí kuchyně pan Filip Drgoň  a jeho 5 členný tým. Hospodářka kuchyně, paní Petra Dubová vám bude k dispozici v případě řešení jakýchkoliv problémů se stravovacím systémem a najdete ji v kanceláři kuchyně, případně můžete zastihnout na: dubova@magic-hill.cz nebo telefonu 739 367 509.

Administrativa školního stravování probíhá v systému Strava.cz. Cena za oběd (polévka, hlavní chod, jednou týdně ovoce/zelenina či dezert) je pro děti  1. stupně ZŠ 32,- Kč, pro děti 2. stupně ZŠ 34,- Kč, pro cizí strávníky a dospělé osoby pak  68,- Kč. Úhrada stravného probíhá zálohově tak, že nejpozději do 6.9.2019 prosíme zaplaťte zálohu ve výši 1.000,- Kč na účet školní kuchyně 5220014036 / 5500 pod variabilním symbolem – rodné číslo dítěte nebo v hotovosti v kanceláři kuchyně.

Přihlašovací údaje do programu jsou:
www.strava.cz
výběr jídelny : 10895
uživatel: příjmení.jméno dítěte bez diakritiky a malým písmem (např.: novak.jan)
heslo: jméno.příjmení (např.: jan.novak). Po vstupu lze v „nastavení“ heslo změnit.

Děti mají možnost výběru ze dvou jídel. Standardně je každému předvolené menu 1, abychom se vyvarovali situaci, že dítě bude kvůli pozdnímu objednání bez oběda. Změnu výběru lze provést nejpozději 2 pracovní dny předem a odhlášení oběda nejpozději den předem do 9:00 h. Po té Vás systém nepustí změnu/odhlášení provést.

Změny/odhlášení provedete po přihlášení:

objednávky, překliknutí/smazání znaku ve čtverečku na levém kraji  výběru
pro provedení změny nutné potvrdit nahoře zeleným příkazem „ODESLAT“

V pravém horním rohu vidíte aktuální stav svého kreditu. Pokud jste v záporných číslech, je to způsobené automatickou předvolbou obědů za celé 1. pololetí. Po zaplacení požadované zálohy Kč 1.000,- se kredit změní. Děti mohou odebírat oběd do maximální výše záporného kreditu  –150,- Kč, po překročení tohoto limitu, nebude dítěti oběd vydán. Sledujte proto prosím výši svého kreditu a případně jej doplňte/doplaťte i v průběhu pololetí.

Od pondělí 2.9. do čtvrtku 5.9. si mohou děti vyzvednout čip v kanceláři kuchyně oproti záloze 200,- Kč vždy mezi 9:00 a 14:00 h. Doporučujeme obstarat šňůrku na krk s karabinou. V případě ztráty čipu dítě dostane za stejný  poplatek nový. Pokud dítě zapomene čip, oběd ten den dostane, po sdělení jména a třídy přímo pracovnici výdeje u okénka. Po ukončení odběru obědů z naší kuchyně prosíme vraťte čip v kanceláři, bude vám vrácena záloha.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.  Těšíme se na spolupráci.

S přáním dobré chuti,
Martina Olivová