Cyklo-Trial klub střední Čechy byl založen v roce 2016 a za svou základnu má trialovou halu ve středočeských Prusicích a zároveň buduje nový trial park na okraji Říčan, Praha-východ. Klub složený ze zkušených profesionálů i mladých nadějných závodníků se účastní různých trialových závodů po celé České republice i v zahraničí. Klub se zabývá sportovní činností mládeže nejen v trialu, ale také v horských kolech (MTB – Český pohár, Kolo pro život).


SIDUS EFEKT je konzultační firma, která se specializuje na zvýšení obchodního výkonu. Zaměřujeme se exkluzivně na zavedení strategie obchodní kultury a správných prodejních zvyků na základě našich dlouholetých zkušeností.


Nabízíme kompletní polygrafický servis od poradenství, návrhu výrobku, tisku, výroby vzorečku, výroby, skladování a logistiky. Ve vlastních výrobních prostorech v Sedlčanech provádíme tisk, kašírování, výrobu firemních šanonů a diářů, kalendářů a různé typy vazeb. Na vaše přání vám vyrobíme šanony, diáře, kalendáře, bloky, brožůrky, vzorkovníky, obaly na výrobky, reklamní tašky apod…


GASTROART CZ, spol. s r.o. je tuzemskou firmou, která již 22 let představuje stabilitu na trhu profesionálních velkokuchyňských zařízení. Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní. Zákazníkům přinášíme kompletní nabídku od přípravy projektové dokumentace, samotné dodávky a instalace konkrétních technologií, až po záruční a pozáruční servis včetně školení obsluhy dodaných zařízení. GASTROART CZ je přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ANGELO PO, ELECTROLUX, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR a ZANUSSI. V zastoupení nabízí pánve FRIMA, myčky Winterhalter a varnou technologii MKN.